WYSIWYG Web Builder

 
CHATA  ČERGOV
Copyright © 2007 JANKA a spol. All rights reserved. WEB Design: DK
Keramicé dlažby, Obklady, Doplnky
RUBI®, VŠETKO PRE PROFESIONÁLOV V STAVEBNÍCTVE

RUBI vyrába všetky nástroje potrebné pre profesionálne použitie v stavebníctve a stroje, vďaka ktorým zrealizujete aj tie najodvážnejšie stavebné projekty. V prehľadnom a logicky usporiadanom katológu nástrojov RUBITOOLS® nájde každý profesionál v príslušnej časti čo práve potrebuje. V časti Stroje a manuálne nástroje pre stavebný priemysel nájde najširšiu paletu rezačiek na dlaždice, rezačiek na iné stavebné materiály, manuálne nástroje, vŕtacie nástroje, meracie systémy, rovnačky a iné dostupné na našom trhu. V časti Elektrické stroje pre stavebný priemysel ponúkame profesionálom na výber z rady elektrických rezačiek podlahových krytín, drvičov, miešačov, čističe a iné stavebné pomôcky.
V priloženom katalógu RUBIQUIP®, v časti Osobné vybavenie pre profesionálov v stavebníctve a RUBIDERMO®, Systém pre celkovú ochranu pokožky profesionál nájde kompletné vybavenie ochrannými pomôckami, aby predišiel nehodám a chorobám z povolania.
Katalóg RUBINET®, v časti Produkty a príslušenstvo na čistenie a starostlivosť o dlažbu ponúka bohatú radu špeciálnych produktov, ktoré dokonale čistia a ošetrujú rozličné materiály podlahových krytín od dlažby až po mramor a granit. Takisto tu nájdete aj pomôcky na nanášanie týchto produktov.